.

.

За Hyundai Tucson 2015 2017 2018 автомобил пред+задни задниот Браник агол заштита трим рамка работ одбор нерѓосувачки челик 4pcs

За Hyundai Tucson 2015 2017 2018 автомобил пред+задни задниот Браник агол заштита трим рамка работ одбор нерѓосувачки челик

DEN 1225.00
DEN 1376.64
-11 %

Износ
Во продавницата.

За да ги избегнете високите царинење такса, ве молиме дозволете ни да знам колку вредноста што би сакал да се изјасни кога ќе го поставите цел. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Не правиш промет на големо или пад на превозот?
A : Да, се разбира. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
П : Ако јас не сум задоволен со производ, може да не се врати назад?
A : Ние прифати врати и целосна наплата од редовни 7 дена, 15 дена по денот на приемот на предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите назад или напуштање на негативен фидбек.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем . Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот. Ние ќе го прават истото за вас. Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни. За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понудени од наша страна која само што трае 3-7 работни дена да пристигне; За пад на превозот, ние сме во состојба да брод за да вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас како ќе го бара.

За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Име На Модел:
APTH459687
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
DEE
Автомобил модел:
Tucson
Објектот Ширина:
1inch
Модел Година:
2015-2018
Објектот Тежина:
0.23kg
Објектот Висина:
1inch
Специјални Функции:
заштита,декорација,безбедност
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични предлози