.

.

Хром Магла Светлина Покритие за Хонда Џез Одговара 09-12-бесплатен превозот

Хром Магла Светлина Покритие за Хонда Џез Одговара 09-12-бесплатен превозот

DEN 1305.00
DEN 1535.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


Хром Магла Светлина Покритие за Хонда Џез Одговара 09-12-бесплатен превозот
Пар од пред магла light chrome маска Направена од пластика со автомобилската одделение тројно позлатен хром финиш Двојно двострано лепило лента на грбот Препорачува DIY производ

За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Име На Модел:
AF#10933
Модел Година:
2009-2012
Материјал Тип:
Хром
Автомобил Производител:
Хонда
Автомобил модел:
Џез Одговара
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.5kg

Слични предлози