.

.

За Suzuki S-cross scross SX4 2014 2015 2017 Автомобил стил нерѓосувачки челик стакло на прозорец за гарнитури столб средната колона скратува

За Suzuki S-cross scross SX4 2014 2015 2017 Автомобил стил нерѓосувачки челик стакло на прозорец за гарнитури столб средната

DEN 1666.00
DEN 1871.52
-11 %

Износ
Во продавницата.

Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка.Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот. Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување.
Барање :
· 1) . Ви благодариме!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од , можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Вашето мислење е многу важна за нас.
П : дали има некој dos и donts за вистинска кожа?
О : - Избегнувајте перење
- Aviod оган
- Да се чува далеку за дожд и за сонце
- Moistureproof и aviod инсекти
- Aviod прекумерна тежина
- Aviod контакт со остар предмет и хемикалии
П : Не правиш промет на големо или пад на превозот?
A : Да, се разбира. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние ќе ги испратите вашите производи на време и да имаме следење на број автоматски.
П : Кога ќе се организираме на испорака?
A : Нормално, ние ќе брод цел во 1-2 работни дена (48 часа) еднаш плаќањето е завршено, Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас во секое време. За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понудени од наша страна која само што трае 3-7 работни дена да пристигне; За пад на превозот, ние сме во состојба да брод за да вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас како ќе го бара. Ви благодариме. На превозот надомест е платена од страна на купувачот. Ние ќе го прават истото за вас. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем . Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.

За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Автомобил модел:
scross SX4
Модел Година:
2014-2017
Објектот Тежина:
0.96kg
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
заштита.декорација,безбедност
Име На Модел:
APTC51487
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични предлози