.

.

Додатоци ! За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Touran 2017 2018 ABS Задните Магла Светлина Светилка Покрие Трим 2 КОМПЈУТЕРИ

Додатоци ! За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Touran 2017 2018 ABS Задните Магла Светлина Светилка Покрие Трим 2 КОМПЈУТЕРИ

DEN 755.00
DEN 888.00
-15 %

Износ
Во продавницата.

Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот
Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Touran 2016 2017 2018 само ! (Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Задоволството на клиентите е наш врвен цел. Инаку, договорот е конечна. Сите погоре не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние сме компанија, нашите ќе имаат некои викенд или празник.
Авто трим дома
Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми / прашање / sconcerns. Само нас контакт со користење на копчето " Контактирајте со Продавачот ". Тие се нови и во добра состојба кога се испраќаат до нашите клиенти. Се врати превозот мора да се плати од страна на купувачот. Предаден од страна на воздух пошта која вообичаено трае 15-28 работни дена за пристигнување. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. НЕ остави негативни повратни информации, без прво комуникација со нас. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение) Точка Опис : Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : abs вклучени : 2 buc Лесно инсталирање, 3 M лента на грбот. Ве молиме овозможи max 2 работни дена за нас да одговор. Ако не можеше да се добие во време, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! За време на испорака 1, Нашиот систем ќе ви ги понудиме некои превозот начин за избор, кога ќе се направи нарачка. Тоа е меѓународен shpping, некаде парцела имаат проблем на патот или на Царинската управа. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. (Како што се : економијата превозот начин / побрзо превозот начин / DHL) 2, Приложи сликата од приближно превозот време од Економијата превозот начин. Сите производот ќе имаат на следење на број, можете да traking со себе. За Даночни Увозни давачки,даноци и давачки кои се купувачот одговорност. Се враќа прифатени во рок од 30 дена од датумот на породување и точка мора да биде во оригинал нова состојба, не се носат или да се измени во било кој начин со прилог ознаки & заврши.

За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Модел Година:
2016-2018
Име На Модел:
11
Бренд Име:
lapetus
Материјал:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Touran 2016-2018
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Автомобил модел:
За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Touran 2016-2018

Слични предлози