.

.

Хром Страна на Вратата Rearview Огледало Покрие Трим 2 парчиња за Порше Macan 2014 2015 година

Хром Страна на Вратата Rearview Огледало Покрие Трим 2 парчиња за Порше Macan 2014 2015 година

DEN 2016.00
DEN 2400.00
-16 %

Износ
Во продавницата.


Производ компатибилност :
За Порше Macan 2014 2015 2016 Година
Опис :
Состојба : 100% нова состојба,
Главната Meterial : висок квалитет на ABS Пластика
Пакетот Вклучува : 2 парчиња еден сет
Лесна Инсталација, 3 M тип е прикачена на задната страна. вие би можеле да бидете сами.
Забелешка : ве Молиме да користите бришејќи алкохол за чистење на површината и да се загрее 3 M ленти пред инсталацијата.
Плаќање & Данок :
Ние ќе го одбележи пакет пониска вредност на царинските документи. Ние го прават нашите најдобри за да се избегне доцнење при царинење. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Превозот И Предавање :
а
1 Ние брод на Светот.
2 Пакети кои се испраќаат во рок од 3-5 дена и се со следење на број на интернет.
3 Соединетите американски Држави, Обединетото Кралство, Австралија и Канада : 7-16 работни дена од e Packet од Кина, Воздухопловната, EMS или други начини.
4 Јапонија Кореја, Сингапур Русија : Околу 5 до 20 работни дена.
5 Бразил И Јужна Америка : Околу 20-50 Дена.
6 Италија, Франција, Шпанија, Германија Источна Европа : 15-60working дена.
7 Ние ќе ги провери објект внимателно и стави заштитник во пакет пред превозот. Се надевам дека таа доаѓа во добра состојба. ние ќе се стави дрво во пакет да се заштити sills.
Политика На Враќање И Повратни Информации :
Ние прифаќаме враќање, реконструкција или размена во рок од 15 дена по купувачот примените оштетени, неточни или неисправни објект. Ве молиме да НЕ ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации, ве молиме Не се отворени Случај или да се Вратат барање или да ја напуштат низок рејтинг на НСД пред комуникација. Ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака за да ги реши сите проблеми, Ние ќе ви одговори во рок од 2 работни дена. Благодарение толку многу.
Услуги На Клиентите :
Тоа е нашата цел да се направи да се чувствувате среќни да прават бизнис со нас. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку e Bay порака. Ние ќе ви одговори во рок од 24-48 бизнис часа. Ние работиме од 9 : 00 часот и 6 : 00pm Пекинг Време.

За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
заштита
Име На Модел:
PSMC019
Објектот Висина:
0inch
Модел Година:
2014 2015 2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Автомобил модел:
За Порше Macan
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Слични предлози