.

.

Одговара За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Touran 2017 ABS Мат Ракавица Кутија Трим Покрие Значка Гарнитури Центар Конзола Врата се Справи со Додатоци

Одговара За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Touran 2017 ABS Мат Ракавица Кутија Трим Покрие Значка Гарнитури Центар Конзола Врата

DEN 466.00
DEN 575.52
-19 %

Износ
Во продавницата.


Позитивни Повратни Информации
· Повратни информации е многу важно . Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.
Производи
· Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
· Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.
· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиент е превозот адреса директно во вашата нарачка)
Увозни давачки
· Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
· Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следната цел.
Политика На Враќање
· Откако ќе прими пакет, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.
· Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.
· Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $50 за да се обидуваме се потрудиме да се избегне вашиот царинска такса.
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
· Доколку сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш.
Пад На Превозот
· Можете да го прикажете сите наши слики за вашите клиенти слободно.
Контактирајте Со Нас
· Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!. 3 M автомобилската селотејп е во прилог . Лесно инсталирање, без алатки.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
Одговара За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2016 2017
Забелешка : ве Молиме проверете форма на вашиот автомобил ист како нашиот фото покаже пред купување
Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Висок Квалитет ABS Хром Вклучува : 2 BUC /set Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет.
· Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена.

За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
LARATH
Објектот Должина:
1inch
Модел Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил модел:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Touran 2016 2017
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
Декорација
Материјал:
ABS
Објектот Висина:
1inch
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Слични предлози