.

.

Хром Автомобил Задните Издувни Цевки Покрие Намали За Мерцедес Бенц GLE W166 C292 GLS 400 CLA Класата -2017 W212 E Class AMG Стил

Хром Автомобил Задните Издувни Цевки Покрие Намали За Мерцедес Бенц GLE W166 C292 GLS 400 CLA Класата -2017 W212 E Class

DEN 1727.52

Износ
Во продавницата.


Хром Автомобил Задните Издувни Цевки Покрие Намали За Мерцедес Бенц GLE W166 C292 GLS 400 CLA Класата 2016-2017 W212 E Class AMG Стил
Карактеристики
1.Предмет : Автомобил Издувни Излези Опашка Рамка Трим
2.Сосема Нов и Висок Квалитет
3.Совршено се вклопуваат за Merdeces Бенц Автомобили Серија следните
Мерцедес бенц GLC Класа 2016 2017
Мерцедес бенц GLE Класа 2015 2016 2017
Мерцедес бенц GLS Класа 2015 2016 2017
Мерцедес бенц класа w176 2016 2017
Мерцедес бенц Б Класа w246 2015 2016 година
Мерцедес бенц C Класа w205 Купе 2015 2016 2017
Мерцедес бенц E Класа w213 Купе 2014 2015 2016 2017
4.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик
5.Пакет вклучувајќи 2 компјутери
6.Лесна инсталација,со висок квалитет 3 M налепници,без дупчење потребни
Напомена :
1.Пред инсталацијата, имајте го на површината за чиста и сува, без песок/прашина.
2.Под 15 целзиусови степени, можете да го користите фен за Коса да се загрее на производот и лепливи ленти до пред инсталација.
3.Ве молиме чувајте го производот надвор од влага и прашина во рок од 24 часа по инсталацијата. Производот се покаже

За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
200g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
584
Специјални Функции:
Заштита & Декорација
Автомобил модел:
За Мерцедес Бенц GLE W166 C292 GLS 400 CLA Класата
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Модел Година:
2016-2017
Автомобил Стајлинг За Мерцедес Бенц GLE GLS :
Автомобил Издувни Излези Опашка Рамка Намали За Мерцедес Бенц GLE GLS
Автомобил Налепница За Мерцедес Бенц GLE GLS :
Автомобил Издувни Излези Опашка Налепница За Мерцедес Бенц GLE GLS
Материјал:
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик

Слични предлози