.

.

KOUVI ABS Хром Страна Rearview Огледало Покрие Налепница Калапи Гарнитури Додатоци За 2010 година 11 12 13 14 15 Hyundai IX35 Автомобил стил

KOUVI ABS Хром Страна Rearview Огледало Покрие Налепница Калапи Гарнитури Додатоци За 2010 година 11 12 13 14 15 Hyundai IX35

DEN 1669.00
DEN 1775.52
-6 %

Износ
Во продавницата.


СТАВКА ОПИС
KOUVI ABS Хром Страна Rearview Огледало Покрие Налепница Калапи Гарнитури Додатоци За 2010 година 11 12 13 14 15 Hyundai IX35 Автомобил стил
Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Погодни за : 2010-2015 Hyundai ix35 Предмет Тип : страна огледало покрие Материјал : АБС Боја : Сребро Површински третман : огледало Лесен за инсталација : 3 M Automative лепливи ленти се во прилог на Пакет Содржина : 2 парчиња/set
Обрнете Внимание на Она што за сопствени даночни Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Pls проверете со вашата земја е прилагодено за Статистика за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Како да се комбинираат на превозот, Ако сакате да купите повеќе од 5 предмети од нас и на почетната вкупно превозот цена е висока. Pls ни е-мејл за да се добие комбинираат превозот попуст, и ние ќе брод од вашата стока во една парцела.
кога да брод парцела Обично ќе брод надвор парцели околу 5 работни дена, ако сите информации што е потврдено, па ни остави порака кога ќе цел : 1.Вашето име и презиме 2.Вашата целосна адреса со твоите Тел Бр 3.Автомобил стил и која година на вашиот автомобил е направен Кога да ја пратите пратката По испраќање на пратката, ние може да доби следење Без околу 2-3 дневна,pls контактирајте со нас ако не сте сигурни како да ги пратите пратката. Можете да ги пратите информации околу подолу пат откако доби следење Бр. Овој период е парцели подготвени во поштата чека за обработка. -DHL : 1-3 работни дена -up ПРОЗОРЦИ : 1-3 работни дена-ЕМС : 2-5 работни дена-Кина пост регистрирани воздух mail : 5-15days се Вратат Сите предмети се продава од нас се сосема нови и се што е опишано на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема consientiousness на наша страна. Ако овој објект е неисправен по приемот ,треба 7days за замени на нов еден од вашиот приемот на стоката.(И сите оригинални предмети неоштетени треба да биде во resalable состојба како пристигна) Buyes се responsib ле за превозот со соодветна амбалажа. Ако сметате дека превозот цена е висока и не заслужуваат да се врати,pls контакт да се најде подобро решение.

За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
1inch
Бренд Име:
KOUVI
Име На Модел:
IX8183
Автомобил модел:
За 2010-2015 Hyundai IX35
Материјал:
ABS
Специјални Функции:
Декорација
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Модел Година:
2010 2011 2012 2013 2014 2015
Објектот Висина:
1inch
боја:
Сребро.
Површински Третман:
огледало
Пакет:
2 парчиња/set

Слични предлози