.

.

5000 Компјутери Италијански Пчела Beehive Гнездо Кутија Провира Дупка Гнездо Кутија Гнездо Фондацијата Бакар Око Пчеларството Алатки

5000 Компјутери Италијански Пчела Beehive Гнездо Кутија Провира Дупка Гнездо Кутија Гнездо Фондацијата Бакар Око Пчеларството

DEN 675.84

Износ
Во продавницата.


Пчеларството
5000 КОМПЈУТЕРИ италијански пчела beehive гнездо кутија провира дупка гнездо кутија гнездо фондацијата бакар око пчеларството алатки
Големина на : дупка во внатрешноста дијаметар од 1,5 мм * Должина од 4 мм
Опис : По гнездо кутија монтира на бакарна жица око за око може да го спречи дрво премногу нежна, што доведува жица вградени во гнездо кутија, што резултира со деформација на септумот.
Број : повеќе од 5000 PCS (400g)
Ве молиме имајте во предвид :
Поради екранот, снимање, осветлување и други причини, производот боја може да постои боја.
Ние ќе се обидеме да покажеме во согласност со физички боја.
Ако сте бизнис, можеме да се откажат превозот

За производот

Големина:
XL
Тип:
Фарма На Животните
Бренд Име:
ZSTPETFARM
Фарма На Животните Тип:
Зајакот
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични предлози