.

.

Комерцијални жита фреза жито милер цена

Комерцијални жита фреза жито милер цена

DEN 35280.00

Износ
Во продавницата.


Комерцијални жита фреза жито милер цена
Карактеристики
Зрна од жита мелница е континуирано хранење операција, луксузни структура, ниско ниво на бучава, фино брусење, нема прашина, лесно за ракување. Се применува за супермаркети, трговски центри и продавница тезги on-сајт на обработка на разни зрна и Кинеската билна медицина се користи.
Жито, кикирики, lotus, семиња, пченка, шеќерна трска, јачмен, buckwheat, овес, бадеми, tuckahoe, црна ориз, црвен грав, зелен грав, црн грав, кикирики, lotus семе , Црвениот датуми, Gorgon, Кинески wolfberry, јачмен, глог, yam, dodder, angelica, Codonopsis, Нокти и така натаму.
1, префрлете се : употреба на нов тип на 20 започнете со префрлување, бројот на уште потешко е да се изгори. 2, вентилација и ладење дупки : од оригиналот ролетни да слива цвет дупка, повеќе брзо и ефикасно да се подобри вентилацијата и капацитет на ладење. 3, бункер : зголемување на навалување, материјал задебелување, долг живот и издржливи не е лесно да деформација, сечење повеќе непречено. 4, дебелината на вредноста завртка : од оригиналот кружна форма, за да бран во облик на лак дизајн, прилагодување повеќе лесно не рака. Овој модел има воздух прекинувач
Технички параметри
Модел
UDHO-MF3000
Моќност
3kw
Напон
380v
Ротирачка брзина
1430rpm
Капацитет
30-80kg/h
Mesh
50-200
Текст дијаметар
52mm
Хопер дијаметар
257mm
Димензија
585*280*440mm
Тежина
50kg

За производот

боја:
380v, 110v
сертификација:
CE
Број На Модел На:
UDHO-MF3000
Напон (V):
380v
Функција:
Мелење
Бренд Име:
TIANYUYOUDO
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Моќност (W):
3KW
моќност:
3KW
Напон:
380v
Ротирачка брзина:
1430rpm
Капацитет:
30-80kg/h
Mesh:
50-200
димензија:
585*280*440mm
Тежина:
50kg
Текст Дијаметар:
52mm
хопер дијаметар:
257mm

Слични предлози