.

.

3 Минути Hourglass Класичен Бука Природен Песок Време Се Префрлите Кујна Кафе Јајца Чај Подарок Декорација

3 Минути Hourglass Класичен Бука Природен Песок Време Се Префрлите Кујна Кафе Јајца Чај Подарок Декорација

DEN 178.08

Износ
Во продавницата.

Традиционалните hourglass во бука рамка, песок црвена
Стави hourglass на масата е многу стилски, песок текови полека
Поддршка за 3 минути. Погоден за готвење, играње или практиката на мерење на времето
Тоа обезбедува во кујната за совршен појадок јајце, варени јајца, кафе и чај.
Идеален подарок за Денот на Вљубените, Роденден, Свадба, Божиќ Ден, Дома Декорација или Лична Колекција.
Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : 35 x 100mm/1.4" x4"
Материјал : дрво ПВЦ песок
Боја : Црвена
Пакет Се Вклучени :
1 x hourglass
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.

За производот

боја:
Црвена

Слични предлози