.

.

Трговија на големо Накит Црна Германиум Здравје Магнетна Терапија Зрачење Замор Нараквици Волфрамово Хривнија Мажите хривнија pulsera

Трговија на големо Накит Црна Германиум Здравје Магнетна Терапија Зрачење Замор Нараквици Волфрамово Хривнија Мажите хривнија

DEN 1084.80

Износ
Во продавницата.


Германиум Мода накит портфолио здраво и удобно, во фустан во исто време да игра улога во грижата за здравјето!
Големина : 7.9"(20cm)*0.47"(12mm) е Применливо луѓе : машки Евро-Американски стил Материјал : волфрам карбид + Магнетни камен
Ви благодариме за доаѓање на Волфрам љубов продавница Ѓердан
Прстени
Нараквици & Алки

За производот

Бренд Име:
BONISKISS
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Циганска Поставување
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Никој
Широк:
12mm

Слични предлози