.

.

Трговија на големо Накит Mens Германиум Здравје Магнетна Терапија Зрачење Замор Волфрамово Хривнија Керамички Хривнија pulsera hombre

Трговија на големо Накит Mens Германиум Здравје Магнетна Терапија Зрачење Замор Волфрамово Хривнија Керамички Хривнија pulsera

DEN 1084.80

Износ
Во продавницата.


Германиум Мода накит портфолио здраво и удобно, во фустан во исто време да игра улога во грижата за здравјето!
Големина : 8.3"(21cm)*0.47"(12mm) е Применливо луѓе : машки Евро-Американски стил Материјал : керамички + волфрам карбид
Ви благодариме за доаѓање на Волфрам љубов продавница Ѓердан
Прстени
Нараквици & Алки

За производот

Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Камен
Метали Тип:
волфрам
Поставување Тип:
Тензија Планината
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Бренд Име:
BONISKISS
Широк:
12mm

Слични предлози