.

.

WelMag Магнетни Хривнија Жените Енергија Терапија Нараквици Кристал Нерѓосувачки Челик хривнија femme Мода жените Накит

WelMag Магнетни Хривнија Жените Енергија Терапија Нараквици Кристал Нерѓосувачки Челик хривнија femme Мода жените Накит

DEN 699.00
DEN 1164.48
-40 %

Износ
Во продавницата.


w Забелешка : Оваа нараквица може да се прилагоди , ако сакате да купите прилагоди алатка , pls кликнете Ако сакате да се купи исклучителен подарок кутија , кликнете pls
Wel Mag Магнетни Хривнија Жените Енергија Терапија Нараквици Кристал Нерѓосувачки Челик хривнија femme Мода жените Накит
Магнетни хривнија кои ќе се грижат за вашето здравје!
Електрични апарати за домаќинство околу нас секој ден имаат негативно влијание врз нашите тела.
Електромагнетни бранови што се емитуваат од страна на многу инструменти се наруши рамнотежата во човечкиот биолошки поле.
Магнетни нараквици дизајниран за да се заштити човековото тело од штетните влијанија на електромагнетните бранови.
Магнети накит подобрување на нашето севкупно здравје, подобрување на циркулацијата на крвта, се зајакне имунитетот и да се спречи развојот на разни болести.

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пати Во Текот Затворач
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
OSB-1234 жените магнетни хривнија
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Метал
Бренд Име:
WelMag
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
На циркулацијата на крвта
Стил:
магнетен накит здравје
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Нараквици Алки
is_customized:
Yes
Пол:
Унисекс, мажи, жени хривнија
здравје:
Магнетни Здравствена Заштита Хривнија
боја:
златни нараквици позлатен
modle број:
OSB-1234G жените од не ' рѓосувачки челик хривнија
Големина:
Должина
Токи:
3 Smart Токи

Слични предлози