.

.

Хривнија Алка Катманду Томас Стил Мода Карма Глам Накит За Подарок За Жените,2017 Сосема Нов Добро Во 925 Sterling Silver Душата

Хривнија Алка Катманду Томас Стил Мода Карма Глам Накит За Подарок За Жените,2017 Сосема Нов Добро Во 925 Sterling Silver Душата

DEN 370.00
DEN 474.24
-22 %

Износ
Во продавницата.


За Производот
Аманда Накит се Nickle & Доведе Слободни. Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната Средина-Пријателски Накит.
Вистински Злато Позлата
Аманда Накит Се Вистински Злато Позлата Не Хемиски Злато.Позлата Со Три Пати на Злато Позлата.Дебелината на Позлата е Далеку Повеќе Од Истата Индустрија.
Germarny Полирање Технологија
Аманда Накит Полирање Машина е Увезена Од германски. Секој Производ е Полиран во 360 степени.Површина е Мазна и Беспрекорна.
Испраќање Време
Ние ќе Испраќање на Вашите Нарачки во Рок од 5 Работни Дена Откако ќе Добиете Потврда на Уплатата Од Aliexpress.Во Текот На Кинески Државни Празници, Ние Може Да Се Прошири На Превозот Време Конкретно.
За Голема Количина Цел, ве Молиме Контактирајте со нас за да ја Проверите Акции Пред да се Направи Исплата. Ние Може да Потрае Подолго Време За Подготовка на Големи Количество Наредби И ќе Ви овозможи да Знаат На Specifictime Потребно.
Превозот Метод
Ние Обично Ќе Обезбеди Бесплатен Превозот Од Економски Воздух Пошта Кога Цел Pirce Превозот Од
Regeisted Пост Воздух Пошта Кога Цел Pirce > US$ 5 . Превозот Со Преку EMS,DHL,UPS-от или FEDEX Се исто Така Достапни Ако Сакате Да ја Платите Дополнителна наплата или Вашата Нарачка Pirce > US$150 .Ако Вашата Стока Се Пропуштени или се Оштетени.Ве молиме Контактирајте со Нас Слободно ПОБРЗО.

За производот

Должина:
21cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Бренд Име:
Thaddaeus
Синџир Тип:
Жица-кабел Синџир
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
Хривнија Накит Катманду
Обликотшема:
Круг
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Слични предлози