.

.

Луксузна Мажите Накит Вистинска Кожа Алки Мат Мазна Нерѓосувачки Челик Магнет Нараквици Роденденски Подарок 5pc/многу

Луксузна Мажите Накит Вистинска Кожа Алки Мат Мазна Нерѓосувачки Челик Магнет Нараквици Роденденски Подарок 5pc/многу

DEN 1285.00
DEN 1381.92
-7 %

Износ
Во продавницата.


Materilas : Вистинска Кожа
Должина : 8 Инчен
Широк : 24mm
Затворач : Висок Квалитет На Магнет Claps
Оваа нараквица вклучуваат Мазна и Мат Sufrace Магнет Затворач

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ainicin
Должина:
22cm
Затворач Тип:
Магнет
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Пол:
Мажи
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
кожа
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Синџир Тип:
Никој
боја:
Браун , Од Не ' Рѓосувачки Боја
is_customized:
Yes
Должина:
8 Inch

Слични предлози