.

.

Цигара случај&6oz Нерѓосувачки Челик Хип Колба Вклучени Инка Преносни Flagon Вино Тенџере Алкохол Алкохол Капа Drinkware За Работам

Цигара случај&6oz Нерѓосувачки Челик Хип Колба Вклучени Инка Преносни Flagon Вино Тенџере Алкохол Алкохол Капа Drinkware За Работам

DEN 577.00
DEN 614.40
-6 %

Износ
Во продавницата.


100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Вино тенџере шише stoup flagon.
Одличен подарок за вашите пријатели, и пијалок со пријателите за да уживате во вашето време вино
Мал и лесен дизајн, лесно да се донесе заедно во вреќи и портфолио насекаде
Се чисти и здрави, со шише капаче, заштита на вино од откажат.
Бранеа од нерѓосувачки челик заврши
Лесен за разбирање, со заоблени рабови за пиење удобност
Тоа доаѓа со инка, погодно за вас да се прелива на вино во ова шише
Капацитет : 6 мл
Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки челик
Боја : Сребрена, Црна
Големина : 95*28*135 MM

За производот

Бренд Име:
STYHOMSUN
Број На Модел На:
85956
Тело Материјал:
Метал
Тип:
Сет
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Капацитет:
101-200ml
боја:
Црна

Слични предлози