.

.

Држач За Флексибилни Вентил Екстензии,Двојно Клип,Хексадецимален Завртки,Заврши: Боја Галвански Цинк,Универзален Тип,Fastener(1431)

Држач За Флексибилни Вентил Екстензии,Двојно Клип,Хексадецимален Завртки,Заврши: Боја Галвански Цинк,Универзален Тип,Fastener(1431)

DEN 117.00
DEN 128.64
-9 %

Износ
Во продавницата.

Ви посакувам среќен шопинг тука. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас кога имате било какви забелешки по приемот на нашите производи. :
TR2015-037
* Item Функција :
Носителот / Fastener за Флексибилни Вентил Екстензии, EZ Работа. Во случај некој од овие трошоци се направат, сите ќе се дојде до купувачот е буџет што ние не ќе се одговорни за нив. Направи пријатели, Заштедите време и пари е нашето мото да прават бизнис. Исто така, ако имате било непријатно чувство на нашите производи, само зборуваат со нас слободно пред openning било спор. Увозни давачки, Даноци, Ракување со Обвиненија не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија. Ние се обидуваат да го прават секој клиент среќен шопинг тука.99 оз
* Материјали (Eco-Friendly) :
100% Челик
* Пакет :
Најголемиот Дел + Стандардна Извоз Пакување
Производ На Слики >>
Превозот >>
- Објектот ќе брод надвор. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви прашања или посебно барање, ние би сакале да слушнеме од вас и ќе се обезбеди најдобра услуга за вас. Но, ова не е 100% загарантирано дека пакетот не ќе се проверуваат од страна на вашиот царински и може да увозни давачки, данок или бесплатно ќе значи.
* Item Спецификација :
Големина : за 68.
Ви благодариме,
Имајте пријатен ден!
TOP_END ТИМ.
Покрај тоа, ние ќе ја објавите на нови објекти секој месец за вашиот опција. Навистина, тоа ќе ни ги охрабри / нашиот тим да се обезбедат подобри услуги и производи за вас. Ве молиме да ни остават со позитивни повратни информации и 5 ѕвезди кога сте задоволни со нашите производи и услуги.
Детали За Производот >>
* Ставка Опис :
Бесплатен Превозот, 1pc, Европски Стил, со Висок Квалитет, Држач За Флексибилни Вентил Екстензии, Двојно Клип
Боја : Боја Е Оближена Со Цинк
Предмет Бр. Ние само ја понудата "СИГУРЕН · ИЗДРЖЛИВ · ВРЕДНИ" производи за вас, за нашите ценети купувачи. За да се избегнат такви дополнителни трошоци се случи, ние ќе се покаже на ставка опис како "ПОДАРОК" и ја намали цената на разумен еден да се покаже на Фактурата. Тука сме подготвени да се реши тоа.2mm
Нето Тежина : околу 28g = 0.
Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адресата што ја стави предизвика неуспех да се добие вас;
- Потврдете со вашиот царински пред секое купување ќе се направи. Ако некој објект што ве привлекува, ве молиме додадете го во вашиот омилен предмет листа.

За производот

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Бренд Име:
JUSTAUTO
Специјални Функции:
Носителот / Fastener за Флексибилни Вентил Екстензии
Објектот Волумен:
1
Материјал Тип:
Челик
Објектот Тежина:
28g
боја:
Боја Галвански Цинк
Големина:
About 68.3x71.1x20.2mm
Функција & Feature:
Држач за Флексибилни Вентил Екстензии
Објектот нема:
TR2015-037
клипот:
Двојно

Слични предлози