.

.

8x28mm Црево Barb,Топката Нога Воздух Чак,Затворен Крајот Дизајн,Nickle Позлатен Месинг,Гуми/Пневматик Inflator Мерач Фитинг,Гуми Поправка Алатки

8x28mm Црево Barb,Топката Нога Воздух Чак,Затворен Крајот Дизајн,Nickle Позлатен Месинг,Гуми/Пневматик Inflator Мерач Фитинг,Гуми

DEN 259.00
DEN 312.00
-17 %

Износ
Во продавницата.

Но, ова не е 100% загарантирано дека пакетот не ќе се проверуваат од страна на вашиот царински и може да увозни давачки, данок или бесплатно ќе значи. Па, се надеваме дека ќе го провери тоа внимателно пред наддавање / купување на било какви предмети;
- За време на Маса за Испорака :
Од 4 до 8 работни дена од експрес, како што курирската служба DHL, UPS-от, Fed Ex, итн;
7 до 15 работни дена од E-Пакет На сад;
Од 15 до 30 работни дена од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail на светот;
15-50 работни дена од Кина Воздухопловната на светот;
Така, изберете соодветна превозот начин пред вашиот наддавање;
Повратни информации >>
Ова е многу важно за нас. Ви посакувам среќен шопинг тука. Во случај некој од овие трошоци се направат, сите ќе се дојде до купувачот е буџет што ние не ќе се одговорни за нив. Ние само ја понудата "СИГУРЕН · ИЗДРЖЛИВ · ВРЕДНИ" производи за вас, за нашите ценети купувачи. 8x28mm
* Item Спецификација :
Големина : за 53x20.стр кога ќе добиеме проверена плаќање;
- Бидете сигурни дека ќе внесување на точни испорака адреса, контакт информации да се добијат точка во времето. Ако некој објект што ве привлекува, ве молиме додадете го во вашиот омилен предмет листа. Исто така, ако имате било непријатно чувство на нашите производи, само зборуваат со нас слободно пред openning било спор. Направи пријатели, Заштедите време и пари е нашето мото да прават бизнис. :
TR2015-035 NC
* Item Функција :
Затворена Крајот Дизајн, Универзален Тип, Работа Со вентилот на Гумата Директно, EZ Работа. Навистина, тоа ќе ни ги охрабри / нашиот тим да се обезбедат подобри услуги и производи за вас.
Црево Barb Големина : Кол.
Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница. Прво на сите, ние би сакале да ви се заблагодарам за вашето време за пишување на порака до нас.
Детали За Производот >>
* Ставка Опис :
Бесплатен Превозот, 1pc, Европски Стил, со Висок Квалитет Топката на Ногата на Воздухот Чак, Универзална Брзи Конектори, Затворен Крајот Дизајн, Работа Со вентилот на Гумата Директно, Месинг Матични, Црево Barb Големина : Кол. Ве молиме да ни остават со позитивни повратни информации и 5 ѕвезди кога сте задоволни со нашите производи и услуги. Тука сме подготвени да се реши тоа.59 оз
* Материјали (Eco-Friendly) :
100% Месинг Матични, Гума За Миење
* Пакет :
Најголемиот Дел + Стандардна Извоз Пакување
Производ На Слики >>
Превозот >>
- Објектот ќе брод надвор.
Ви благодариме,
Имајте пријатен ден!
TOP_END ТИМ. Увозни давачки, Даноци, Ракување со Обвиненија не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија.

За производот

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Бренд Име:
JUSTAUTO
Специјални Функции:
Евро Стил Топката На Ногата На Воздухот Чак,Бодликава Крајот,Затворен Крај
Објектот Волумен:
1
Материјал Тип:
Дувачкиот Матични,Гума За Миење
Објектот Тежина:
45g
боја:
Nickle Позлатен Месинг
Големина:
About 53x20.5x27.5mm
Отворен или Затворен Дизајн:
затворен
Функција & Feature:
За Употреба Во Линија Мерачи, Бодликава Крајот
Објектот нема:
TR2015-035NC
црево barb:
8x28mm

Слични предлози