.

.

STARPAD Автомобил притисок за миење / автомобил мие / четка камион пумпа / Додатоци QL280QL380 клипот / клипот бесплатен превозот

STARPAD Автомобил притисок за миење / автомобил мие / четка камион пумпа / Додатоци QL280QL380 клипот / клипот бесплатен превозот

DEN 384.00

Износ
Во продавницата.

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Уживајте во вашата шопинг. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Благодарам многу. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Ви благодарам многу.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. По двете тебе и мене потврди проблеми.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени.

За производот

Бренд Име:
STARPAD
Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки

Слични предлози