.

.

Мини 4-Тркала Десктоп Tabletop Dolly Автомобил Камион Skater Лизгачот Тркала Dolly dslr фото Видео Камерата

Мини 4-Тркала Десктоп Tabletop Dolly Автомобил Камион Skater Лизгачот Тркала Dolly dslr фото Видео Камерата

DEN 720.00

Износ
Во продавницата.


Мини 4-Тркала Десктоп Tabletop Dolly Автомобил Камион Skater Лизгачот Тркала Dolly dslr фото Видео Камерата
Оваа Dolly е посебна за dslr фото/видео камера снимајте или снимање, кој се состои од четири тркала и платформа за утовар, утовар капацитет до 10 KG. Вчитување платформа се направени од издржлив алуминиум и изградени со 1/4" машки конец за камери или dslr фото, два 1/4" женски теми за монтажа други додатоци како што магија рака, LCD монитор итн.. Четири силиконски тркала направи движењето многу мазна, исто така, движењето насока е прилагодлив. Тоа е идеален објект за табела снимен и видео снимање.
Спецификација :
Платформа Материјал : Алуминиум Легура
Тркала : Пластични + гума
Вчитување Капацитет : 10 KG

За производот

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Објектот Волумен:
1set
Специјални Функции:
тркала dolly
Објектот Тежина:
0.4kg
Бренд Име:
OBRK
Материјал Тип:
Пластични

Слични предлози