.

.

Топла Продажба 2 парчиња/set 8мм Автомобил Камион Пневматик Inflator Вентил Конектор Воздух Чак Клип Со Заклучување

Топла Продажба 2 парчиња/set 8мм Автомобил Камион Пневматик Inflator Вентил Конектор Воздух Чак Клип Со Заклучување

DEN 251.00
DEN 263.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Спецификација :
Материјал : Месинг
Големина : 35.
Достапните методи за плаќање се наведени подолу :
Превозот Термини :
1. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Погоден за надувување пневматски устата заеднички.
***Врати ставки не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.
Враќање & Exchange :
1. Ако се чувствувате задоволни со нашето производство, ние високо го цениме вашиот позитивен фидбек. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за било какви прашања пред да купите.
Лесно да се закачите и да ги отстраните.
Треба да се купи без грешки canbus оптоварување отпорници за LED светилки за да се спречи грешка во кодот порака или дефект проблем. Кога сакате да промените адреса, ве Молиме ни E-mail откако ќе се плати за објектот. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Нарачки е точно. Вашиот објект ќе биде предаден во 1-3 работни дена по Плаќање Потврдена. Ве молиме да се биде внимателен да ги купите.Ве молиме бидете сигурни дека овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил. Ве молиме, известете нè ако сакате да се вратите, ние ќе се обезбеди враќање адреса за вас.
Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство.
За нас :
Pls се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви барања, а ние ќе ви одговори вашиот рок од 24 часа.Бидејќи стандардот LED светла може да не работи правилно, за Европските и најновите Јапонски возила,
на пример : БМВ, АУДИ, Фолксваген, Мерцедес-Бенц ект со OBC canbus жици систем. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000. Време на испорака :
(Други земји или оддалечените области може да потрае подолго.
За ПРОЗОРЦИ/DHL-Трае околу 5-8 дена.
Ние ќе се обидеме да дојдеме до 100% ги исполнуваат секој клиент е задоволство и решавање на вашиот проблем. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
Топла Продажба 2 парчиња/set 8мм Автомобил Камион Пневматик Inflator Вентил Конектор Воздух Чак Клип Со Заклучување
Карактеристики :
100% сосема нов и издржливи. Ако се чувствувате незадоволни со нашето производство, ние високо го цениме тоа што го правите не ни дава нормална или лоши коментари веднаш како што сте задоволство да се реши вашиот проблем наскоро.51 инчен
Погоден за гаража и индустриски воздух линија системи за употреба
Пакет Се Вклучени :
2x Пневматик Воздух Чак
*****Внимание*****
1.

За производот

Бренд Име:
Senzeal
Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
Гуми Чак - 8mm

Слични предлози