.

.

Целата стрела снабдување гигант гумени игри ,3 м висина гумени стрела одбор за снимање

Целата стрела снабдување гигант гумени игри ,3 м висина гумени стрела одбор за снимање

DEN 23040.00

Износ
Во продавницата.

Клиенти од повеќе од 120 земји.55 мм ПВЦ церада Додатоци : воздушниот компресор+4 топки за надувување стрела одбор Поврзани со Производи за Пакување & Испорака Пакување :
Издржливи PVC кеса за Надувување стрела одбор
Картон за воздушниот компресор Превозот :
Со DHL Нашите Предности Зошто да изберете Qinda?
А. Може да го имам моето лого или дизајн за производи?
Да, ние може да ги испечатите вашите логоа на, и ако вашиот логоа не се доста комплицирано, логото за печатење ќе биде слободен за полнење. Можете дури и може да се подигне од покрена платформа, ако имате проблеми корне повеќе вертикално. Сите наши производи поминале CE certificate. Ние главните производство и продажба на multifarious гумени производи, како што се Гумени нешто големо, Гумени слајд, Гумени пречка, Гумени гигант играчки, Гумени bungee скокање, Гумени маратон,Гумени Шатор,Гумени Рекламирање и така натаму.Опис на производот Целата стрела снабдување гигант гумени игри ,3 м висина гумени стрела одбор за снимање
Гумени фудбал пикадо е фудбалски средби, со користење на топката кука & јамка фудбал и стрела одбор кука & јамка 20 метри височина, имаш пикадо За она што се прави сега и проверете ја оваа неверојатна нова фудбал! Идејата е да се започне една топка опфатени против стрела одбор гумени 23 метри височина. Може да добијам еден примерок?
Да, ние може да ви обезбеди со примерокот, и ние ќе рефундирање на примерокот надомест кога ќе го поставите вашиот голема цел. Професионален тим нуди техничка поддршка за корисниците.55 мм ПВЦ meterial која е оган retardant и водоотпорен Сертификација CE, УЛ, SGS, EN71, EN14960 Гумени време Помалку од 5 минути Услови за Плаќање на Интернет,T/T,Paypal или Western Union Пакет ПВЦ церада торба за надувување стрела одбор и картон за компресор Додатоци Воздушниот компресор +поправка колекции+3 топки MOQ 1 Парче Превозот метод Со DHL Материјал&Додатоци Материјал : 0.
Ако имате било какви други прашања,само контактирајте ме!
.
Изборот Qinda, ќе добие не само на производи, но, исто така, подобра услуга, како и подобра вредност! Нашата Компанија Гуангжу Qin Da Гумени Копродукции,Ltd :
Гуангжу Qin Da Гумени Копродукции,Ltd. Како и во еден типичен стрела игра, точка каде што топката удри го одредува бројот на поени ќе добиете. Успешни случаи од десетици земји " играта градови. 10 години искуство во за забава игра индустрија. Нашите техничари одат во различни земји да им помогне на клиентите да ги реши проблемите на своите игра град. Она што за контрола на квалитетот?
- Како и обезбедување на најдобар квалитет на производи на нашите клиенти е наша цел, овој чекор е многу важен за нашиот бизнис, нашите КК ќе провери, еден по еден да comfirm секој детал на производи е совршен.

За производот

Возраст Опсег:
> 8 години
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
qinda надувување
Број На Модел На:
QDDB-0501
Тип:
Гумени Стрела Одбор
Име:
Гумени Стрела Одбор
Големина:
3m height
Техника:
Двојно Шевови
Додатоци:
Воздушниот компресор+поправка колекции+3 топки
Воздушниот Компресор:
110V/220V
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Гаранција:
2 години

Слични предлози