.

.

Се прилагодите Резолуцијата професионални Јапонија 440c 5.5 инчен коса ножици берберот сечење режа clipper shears фризерски сет ножици

Се прилагодите Резолуцијата професионални Јапонија 440c 5.5 инчен коса ножици берберот сечење режа clipper shears фризерски сет

DEN 733.00
DEN 815.04
-10 %

Износ
Во продавницата.


Професионални Прилагодите Ножици
Ние може да ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .
ве молиме додадете забелешка во ред . ви благодариме .
Нарачана од Врвот одделение професионални 5.5 инчен Јапонија 440c се намали коса ножици берберот сечење режа shears фризерски ножици
Материјал : Јапонија 440c 9cr13 челик Технологија : Рачно изработени Категорија : Сечење режа Големина : 5.5 инчен Должина : 15.5 cm Цврстина : 62 HRC
Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 /set
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 /парче
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод US$ 24.99 /set
Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 /set

За производот

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
ножици за сечење
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
вкупна должина:
15.5 cm
Бренд Име:
оган змеј
Големина:
5.5 inch
Број На Модел На:
F-S159
Заби:
1

Слични предлози