.

.

Резолуцијата професионални 5.5 инчен 440c 9cr13 коса ножици шминка shears сечење берберот коса clipper режа фризерски ножици

Резолуцијата професионални 5.5 инчен 440c 9cr13 коса ножици шминка shears сечење берберот коса clipper режа фризерски ножици

DEN 662.00
DEN 735.36
-10 %

Износ
Во продавницата.


Топ одделение професионални 5.5 инчен 440c 9cr13 62 HRC коса ножици shears сечење берберот шминка фризерски ножици Бесплатен превозот
Материјал : Јапонија 440 C 9cr13 Цврстина челик : 62 HRC Големина : 5.5 инчен Должина : 15.5 cm
Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 /set
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 /парче
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод US$ 24.99 /set
Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 /set

За производот

Тип На Објект:
Косата Режа
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
ножици за сечење
Број На Модел На:
S159
Нерѓосувачки Челик Тип:
9cr13
Сечилото Материјал:
Јапонија 440c
вкупна должина:
15.5 cm
Бренд Име:
оган змеј
Големина:
5.5 inch
Заби:
1

Слични предлози