.

.

Косата ножици 7 ИНЧЕН Коса shears 6.5 ИНЧИ Чистење ножици Миленичиња Куче Чешлање Ножици Сребро Сина, Златна Црна LYREBIRD НОВИ

Косата ножици 7 ИНЧЕН Коса shears 6.5 ИНЧИ Чистење ножици Миленичиња Куче Чешлање Ножици Сребро Сина, Златна Црна LYREBIRD НОВИ

DEN 824.00
DEN 1056.00
-22 %

Износ
Во продавницата.


Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Превозот
Ве молиме изберете ја вашата земја под веб страница за да проверите ако сте во нашите избрани земја за бесплатен Превозот.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни
повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.5 ИНЧИ
Погоден Корисници : Помлад фризер / Помлад Милениче groomer / Семејство
Остри живот : appr 6-12 месеци за Barbe r или домашно Милениче groomer употреба / многу години за домашна употреба
Фото покаже :
Плаќање
Кредитни картички,навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Ние обезбедуваме бесплатен 3 месеци Гаранција за неисправни предизвикани од оваа точка квалитет.Ние не може да се контролира вашата земја локалниот обичај, ние нема да бидеме одговорни за било каков трошок или да наплатат предизвика по обичај, ако имате посебно внимание, ве молиме да остави порака кога ќе го поставите цел.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации,Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени или реконструкција, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Ние брод во рок од 3-5 DAYS.5 ИНЧИ Чистење ножици Сребрена Сина, Златна Црна Виножито Куче чешлање ножици LYREBIRD НОВИ
Примена : Коса/домашно Милениче коса
Материјал : 6 Cr(Повеќето слични ножици употреба 4 Cr материјал)
Цврстина : 55-57 HRC
Чистење ножици чистење го оценувате : 20-30%
Боја : Сребрена/Златниот/Виножито/Сино/Сино
Големина : ножици за Сечење 7 ИНЧЕН / Чистење ножици 6.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да ме контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Косата ножици 7 ИНЧЕН Коса shears 6.Ви благодариме!. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Ако Сте надвор од нашите избрани земја, можете да дознаете дека ние ќе се намали на попуст над 50% од shippping цена за вас од страна на ЕМС,и намалување на попуст над 55% од UPS-от.

За производот

Тип На Објект:
Косата Режа
Големина:
7 inch
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
вкупна должина:
-
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Нормално
Бренд Име:
Lyrebird
Тип:
Сечење Thining
Заби:
-
Стил:
Десната Рака Ножици
боја:
Многу боја
is_customized:
Yes
Тврдост:
55-57 HRC
Чистење го оценувате:
20-30%

Слични предлози