.

.

Шарени 5pcs 15cm Уметнички Занает Глина Керамика Алатки за Моделирање Скулптура Sculpting Carver Резба Алатки Поставите 5 Совршен

Шарени 5pcs 15cm Уметнички Занает Глина Керамика Алатки за Моделирање Скулптура Sculpting Carver Резба Алатки Поставите 5 Совршен

DEN 119.00
DEN 182.40
-35 %

Износ
Во продавницата.

Шарени 5pcs 15cm Уметнички Занает Глина Керамика Алатки за Моделирање Скулптура Sculpting Carver Резба Алатки Поставите 5 бои
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Практична и издржлива дома користење на производот
Нежни и мали, лесен за употреба.
Дрвена рачка, метал ferrule со силиконски главата.
Својата уникатност лежи во шарени бар.
Вклучувајќи 5pcs алатки со различни форми за различни употреба.
Отстранување отпечатоци од прсти на површината на глинени скулптури занаети.
Се користи за резба, се формира, глинени скулптури, моделирање итн.
Совршен прибор за подобар живот
Спецификации :
Боја : Шарени
Материјал : Дрво
Количина : 5pcs
Должина : Околу. 15cm
1 * Резба Алатка Сет(5pcs)

За производот

Број На Модел На:
Глинени Скулптури Алатка
Материјал:
Други
Бренд Име:
VanKood
Материјал:
Дрво
Должина:
About 15 cm
Губење на материјал:
Најлон
Број На Модел На:
30324
боја:
шарени

Слични предлози