.

.

Торта Изработка на Плочата Ротирачки Украсување Платформа Застане на Екранот се Врти Торта Декорирање Стојат пластични Фондан Печење Алатка DIY

Торта Изработка на Плочата Ротирачки Украсување Платформа Застане на Екранот се Врти Торта Декорирање Стојат пластични Фондан

DEN 523.00
DEN 950.40
-45 %

Износ
Во продавницата.

Ако објектот е дефектен во рок од 2 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на дефектни деца.

За производот

Бренд Име:
BEIGUAN
Торта Алатки Тип:
Грамофони
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
04105
Тип:
Торта Алатки
Тип:
Торта Алатки
каталог:
колаче алатка
Стил:
печење & тесто алатка
Објектот:
Barware
категорија:
bakeware сет
различни:
готвење алатка

Слични предлози