.

.

Жените жешки Секси градник чипка градник Мека целосна C D E првенство градници градник за жените push up градник плус големина 42E 95E 44E 100E Големи димензии 2017

Жените жешки Секси градник чипка градник Мека целосна C D E првенство градници градник за жените push up градник плус големина

DEN 360.00
DEN 589.92
-39 %

Износ
Во продавницата.

Ви благодариме за вашата поддршка!Имајте пријатен ден!. Тоа трае 5-15days да пристигнат. Превозот : 1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или E-Пакет, DHL, Fedex. 4) ве Молиме љубезно ве молиме имајте во превозот цената НЕ вклучува било imiport даноци. Купувачот треба да се обиде да се поднесе тужба против логистичка компанија за наплата. Подолу е големината на табелата. Се враќа : Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или ако не го добиете вашиот стоки или оштетени за време на транзит. Ние сме секогаш стојат од страна да ви одговори.
* Малку боја/моделот на разлики помеѓу серии. 2) Превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail(тежина е под 2kg )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. 3) Сите корисници кои ја напушти пет ѕвезди на двете повратни информации и детална оценка на трансакцијата ќе имаат најмалку $1 попуст за нивниот следен наредби, попуст, ќе бидат поголеми врз основа на вкупниот цел износ. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака, ако е можно. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Вашиот Биста големина може да се менува.
КУПУВАЊЕ БЕЛЕШКИ Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во различни следење, светлина, позадина, итн. Контакт со нас : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да остават пораки. Доколку ви се допаѓа нашата ставки, само додадете ги "Сакаат Листа" и додадете нашата продавница на "Мој Омилени Продавници". 4) Ние испрати купони(најмалку $2 по ред) секој месец да купувачи кои ја додадете нашата елементи за нивниот "Wish List". 5) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем. Плаќање : Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. Ви благодариме! 2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.

За производот

Чаша Големина:
C, D, E
Бендови Големина:
36 80, 38 85, 40 90, 42 95, 44 100
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
Underwire
Градник Стил:
Им Помогнам,Поместена
Рака Тип:
Заменлива Ремени,Прилагодени-ремени
Затворање Тип:
Четири Кука-и-око,Назад Затворање
Број На Модел На:
A-B050311
Материјал:
Полиестер,Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Nessayoo
Стил:
Секојдневниот
Декорација:
Чипка
Куп Форма:
Полна Чаша
Куп:
C D E
Големина на:
36,38,40,42,44
боја:
Црна,Розова,Беж,се Зголеми црвена,Сина
Боја Стил:
Природна Боја
Пол:
Жените
Стил:
луксуз, елеганција
Се хранат состав:
Полиестер влакна (полиестер)

Слични предлози