.

.

AS920 Автомобил Стил 200W 12V Автомобил Алармот Сирената Електронски Рог Безжична 9 Тон Сребро Нерѓосувачки Челик Автомобил Звучникот Полицијата Сирената

AS920 Автомобил Стил 200W 12V Автомобил Алармот Сирената Електронски Рог Безжична 9 Тон Сребро Нерѓосувачки Челик Автомобил Звучникот

DEN 3839.52

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Јазик
Автомобил Направи:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Бренд Име:
yhaavale
Објектот Тежина:
5kg
Материјал Тип:
ABS
Боја Име:
Црна
Име На Модел:
920
Напон:
12V
Од Моќ:
200W
Говорници Видови:
Говорници Поставува
Отпорност:
8

Слични предлози