.

.

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за MAZDA Xedos 9 1993-1998 1994 1995 1996 1997 година со инсталирање на комплет

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за MAZDA Xedos 9 1993-1998 1994 1995 1996 1997 година со инсталирање на комплет

DEN 1627.20

Износ
Во продавницата.

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за MAZDA Xedos 9 1993-1998
Димензии :
Вкупна Должина (совет за тл) : 4 1/2" (11.5 cm)
Должина на Пумпа Тело Метал Случај : 2 5/8" (6.6 cm)
Пумпа за Тело со Дијаметар : 1 1/2" (3.8 cm)
Влезот Дијаметар : 5/16" (0.8 cm)
Штекер Дијаметар : 5/16" (0.8 cm)
АВТОМОБИЛ МОДЕЛ :
за MAZDA Xedos 9
ГОДИНА :
19930-1998
Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Купи со доверба. 100% од сите испорачани производи ќе бидат тестирани пред превозот и ние гарантираме дека сите наши производи ќе добиете ќе се работат сите во право.
САД $ 28.50 /парче US $ 145.90 /многу US $ 22.99 /парче US $ 25.90 /парче US $ 16.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 29.90 /парче US $ 44.90 /многу

За производот

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Висина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Објектот Должина:
6cm
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Тежина:
0.35kg
Специјални Функции:
Гориво Пумпа за MAZDA Xedos 9
Материјал Тип:
Железо
Име На Модел:
Гориво Пумпа за MAZDA Xedos 9
Зафатнина:
2.5 i V6
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Година:
1993-1998
Бренд Име:
AR МОЌ
Притисок:
3Bar
боја:
Метал
проток:
како оригиналниот
Примена:
Гориво Пумпа за MAZDA Xedos 9
Место на Потекло:
Кина (Копно)
volts:
12v
ПУМПА ЗА ГОРИВО:
за MAZDA Xedos 9
Година:
1993-1998
ОЕМ:
-
Автомобил Производител:
Mazda

Слични предлози