.

.

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за MAZDA Почит 2001-2008 2002 2003 2004 2005 2006 2007

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за MAZDA Почит 2001-2008 2002 2003 2004 2005 2006 2007

DEN 3307.20

Износ
Во продавницата.

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за MAZDA Почит 2001-2008
АВТОМОБИЛ МОДЕЛ :
за MAZDA Tribut ГОДИНА :
2001-2008
Белешки
Важен дел детали
Година
Направи
Модел
Трим
Моторот
L4 2.3 L & V6 3.0 L En..
2008 година
за Mazda
Почит
Сите
Сите
L4 2.3 L & V6 3.0 L En..
2006 година
за Mazda
Почит
Сите
Сите
L4 2.3 L & V6 3.0 L En..
2005 година
за Mazda
Почит
Сите
Сите
L4 2.0 L & V6 3.0 L En..
2004 година
за Mazda
Почит
Сите
Сите
L4 2.0 L & V6 3.0 L En..
2003 година
за Mazda
Почит
Сите
Сите
L4 2.0 L & V6 3.0 L En..
2002 година
за Mazda
Почит
Сите
Сите
L4 2.0 L & V6 3.0 L En..
2001 година
за Mazda
Почит
Сите
Сите
Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Купи со доверба. 100% од сите испорачани производи ќе бидат тестирани пред превозот и ние гарантираме дека сите наши производи ќе добиете ќе се работат сите во право.
САД $ 145.90 /многу US $ 22.99 /парче US $ 25.90 /парче US $ 16.00 /парче US $ 35.00 /парче US $ 29.90 /парче US $ 44.90 /многу

За производот

Бренд Име:
AR МОЌ
Име На Модел:
Гориво Пумпа за MAZDA Почит
Објектот Ширина:
3cm
Материјал Тип:
Железо
Објектот Висина:
3cm
Година:
2001-2008
Специјални Функции:
Гориво Пумпа за MAZDA Почит
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Должина:
6cm
Зафатнина:
сите
Објектот Дијаметар:
3cm
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Тежина:
0.35kg
Притисок:
3Bar
боја:
Метал
проток:
како оригиналниот
Примена:
Гориво Пумпа за MAZDA Почит
Место на Потекло:
Кина (Копно)
volts:
12v
ПУМПА ЗА ГОРИВО:
за MAZDA Почит
Година:
2001-2008
ОЕМ:
-
Автомобил Производител:
Mazda

Слични предлози