.

.

J&К Поставен На Глуждот Чизми Бренд Високи Дебели Пета Жените Чевли Женски Обувки Нови Пристигнување Страна Zip Природна Кожа За На Есен Чизми

J&К Поставен На Глуждот Чизми Бренд Високи Дебели Пета Жените Чевли Женски Обувки Нови Пристигнување Страна Zip Природна Кожа

DEN 2425.00
DEN 4042.08
-40 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Бренд Име:
JED & КАРА J&К
Горниот Материјал:
Крава Велур
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Синтетички
Вратило Материјал:
Крава Велур
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Zip
Outsole Материјал:
TPR
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Патент
Број На Модел На:
TS080104
Пета Висина:
7.5 cm
Евра Големина:
33-40
Моден Елемент:
Патент

Слични предлози