.

.

Apoepo бренд 2017 пролет, есен беж жените чизми секси ѕиркаат пети високи потпетици чевли жените cut-испис глуждот чизми крст-врзани чизми

Apoepo бренд 2017 пролет, есен беж жените чизми секси ѕиркаат пети високи потпетици чевли жените cut-испис глуждот чизми крст-врзани

DEN 3921.00
DEN 4127.04
-5 %

Износ
Во продавницата.


Како да се измери
пред u место со цел, ве молиме потврдете нашата големина на табелата
Слика шоу
Плаќање Политика
Плати во aliexpress е првиот избор за сите клиенти
Ако сакате да изберете и други плаќања, ве молиме контактирајте ме пред исплата.
Превозот и продажба на Политиката за Брза и Безбедна Испорака
Ние брод во рамките вети време по добивањето на плаќање. Осигурување на плаќање е задолжителен, и следење на број е inclouded со сите Домашни и Меѓународни shipements
Нашите чевли се професионално да се испраќаат во безбедно брановидни кутии да им помогне на exsure безбедно arriva Гаранција и Гаранција :
30 дена за враќање на пари! Купи со доверба
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори веднаш штом е можно
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.

За производот

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Горниот Материјал:
Микрофибер
Број На Модел На:
Б-527
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Бренд Име:
Apoepo
Обвивка Материјал:
Синтетички
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Вратило Материјал:
Микрофибер
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Zip
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Сезоната:
Пролет/Есен

Слични предлози