.

.

QHX Лево Раце Електрична Гитара Мост Tremolo Двојно Заклучување Systyem Со Whammy Бар Гитара Додатоци

QHX Лево Раце Електрична Гитара Мост Tremolo Двојно Заклучување Systyem Со Whammy Бар Гитара Додатоци

DEN 1847.52

Износ
Во продавницата.


100% нови
висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на сликата прикажани
String Проред : Прибл 10.8 mm.
Планината Големина : 74 MM помеѓу 2 studs центри
Боја : Сребрена(Хром позлатен) & Црно Злато за да изберете
Материјал : Метал
Тежина : 440g/set
Забелешки : Лево раце Tremolo Мост
Пакет Се Вклучени :
1 x tremolo мост
1 x Тело Планината Ноктот
2 x studs
3 x Извори
2 x Ноктот Планината Завртки
1 x Tremolo бар
2 x ален клучеви
1 x заклучување орев
2 x заклучување орев Планината Завртки
Не пакување кутија. Спакувани Безбедно во Меур Торба.
W h на плаќање можам да ни e ?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме

За производот

Бренд Име:
QHX
Број На Модел На:
tremolo рака
Тип:
Мост
Бои:
Сребрен(Хром Позлатен) & Црно Злато
Тежина:
440G/set
Материјали:
Метал
Планината Големина:
74MM помеѓу 2 studs центри
Забелешки:
Лево раце Tremolo Мост

Слични предлози