.

.

Бела 3 Ply Prewired Натоварени Стр Бас Pickguard за Прецизност Бас Гитара

Бела 3 Ply Prewired Натоварени Стр Бас Pickguard за Прецизност Бас Гитара

DEN 828.00
DEN 930.72
-11 %

Износ
Во продавницата.

Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот.
Погрешно Наредби :
Ако примите некој објект кој не е цел, контактирајте со нас веднаш. Ве молиме проверете ги нашите услови и описи внимателно пред да конкурираат. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики од делумната цел која сте ја добиле. Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена.
Неисправни Цел :
Доколку наредбата сте го добиле има производителот е дефект, ве молиме ни e-mail на слики на неисправни објектот веднаш.
Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите.0 Mph
Мазна и во средината на опсегот на ѕвонење натоварени бас pickguard комплет
На pickguard се сечат за да одговараат на повеќето (НЕ СИТЕ) Америка/Мексико Фендер Стр Басови, но не Squier/Увоз Стр Басови, ве молиме бидете сигурни да проверите на pickguard димензија внимателно пред да ги нарачате на објектот
1x Стр Бас Натоварени Pickguard
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши. Сите побарувања (оштетен, исчезнати или лошо предмети) мора да се поднесе во рок од 7 дена од денот ќе ги добиете.
Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место!! ние ќе ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро. Ви благодариме за разбирањето!
Ние го цениме сите бизнис со нашите клиенти, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвездички резултати. Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да ја прифати оштетени пакет, тогаш контактирајте со нас веднаш.
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе одговор во 24 часа. ние ќе го испрати како е можно поскоро откако ќе се плати. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.
Недостасува Наредби :
Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план. Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе добиете замена на пат кон вас. Ако имате проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас на прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

За производот

Бренд Име:
KAISH
Тип:
пикап
Број На Модел На:
PB

Слични предлози