.

.

Бела ST Стил Гитара Копчиња за Јачина на Тон на Копчиња

Бела ST Стил Гитара Копчиња за Јачина на Тон на Копчиња

DEN 147.00
DEN 165.12
-11 %

Износ
Во продавницата.


Погрешно Наредби :
Ако примите некој објект кој не е цел, контактирајте со нас веднаш. Сите побарувања (оштетен, исчезнати или лошо предмети) мора да се поднесе во рок од 7 дена од денот ќе ги добиете. Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот. Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе добиете замена на пат кон вас. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план. Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако имате проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас на прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Ние не го прифати комбинираат превозот.
Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место!! ние ќе ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики на објектот ќе се примени.
Неисправни Цел :
Доколку наредбата сте го добиле има производителот е дефект, ве молиме ни e-mail на слики на неисправни објектот веднаш.
Ние брод во 2 работни дена . Повеќето од нашите предмети се испраќаат преку обичните економија Воздух Пост без следење на референца, ако сакате да додадете следење референци за вашиот пакет, дополнителни $4.
Ова е меѓународен пост од Кина во Светот. Ви благодариме за разбирањето!
Ние го цениме сите бизнис со нашите клиенти, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвездички резултати. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. ние ќе го испрати како е можно поскоро откако ќе се плати. Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да ја прифати оштетени пакет, тогаш контактирајте со нас веднаш. Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена.
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе одговор во 24 часа.
Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот адреса. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики од делумната цел која сте ја добиле.

За производот

Бренд Име:
KAISH
Број На Модел На:
копчиња
Тип:
копчиња

Слични предлози