.

.

Гитара народни рака акустична гитара рака најлон електрична гитара ремени термички трансфер конкурентна тока електричен бас ремени

Гитара народни рака акустична гитара рака најлон електрична гитара ремени термички трансфер конкурентна тока електричен бас ремени

DEN 388.80

Износ
Во продавницата.


За производот

Бренд Име:
војник
Тип:
РАКА
Број На Модел На:
S001
Материјал:
Полиестер И СТП L
S:
Најдолг 146 CM, Најкус 85 СМ, Ширина од 5 CM
Погоден за:
Дрво Гитара, Електрична Гитара, Електричен Бас, У

Слични предлози