.

.

KAISH 2pc Метрички М3.5 МЕТАЛ ЛП Гитара за да се Префрлате Switch Совет Никел 3 Начин се Префрлите Knob за ЛП

KAISH 2pc Метрички М3.5 МЕТАЛ ЛП Гитара за да се Префрлате Switch Совет Никел 3 Начин се Префрлите Knob за ЛП

DEN 198.00
DEN 220.32
-10 %

Износ
Во продавницата.

Повеќето од нашите предмети се испраќаат преку обичните економија Воздух Пост без следење на референца, ако сакате да додадете следење референци за вашиот пакет, дополнителни $4.
Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот адреса.
Погрешно Наредби :
Ако примите некој објект кој не е цел, контактирајте со нас веднаш.
Неисправни Цел :
Доколку наредбата сте го добиле има производителот е дефект, ве молиме ни e-mail на слики на неисправни објектот веднаш. Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас. Ви благодариме за разбирањето!
Ние го цениме сите бизнис со нашите клиенти, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвездички резултати.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ние брод во 2 работни дена .
Ние не го прифати комбинираат превозот.
Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план.
Материјал : Метал (не Пластични)
Метрички М3.
Ова е меѓународен пост од Кина во Светот.00 ќе бидат потребни за испорака.5 Метал Совети
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши. Ве молиме проверете ги нашите услови и описи внимателно пред да конкурираат.
Недостасува Наредби :
Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш. ние ќе го испрати како е можно поскоро откако ќе се плати. Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот. Ако видите какви било оштетување и/или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни дека испорака човек го прави забелешка на овој штета на испорака приемот.
Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место!! ние ќе ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро.5 switch совети, одговара најоригиналните Epiphone лес Пол прекинувачи направени во Кореја (што се префрлите навој дијаметар е за 3. Ако имате проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас на прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики на објектот ќе се примени. Штом ќе го примите дефектен дел и увид тоа, ние ќе добиете замена на пат кон вас.

За производот

Бренд Име:
KAISH
Тип:
совет

Слични предлози