.

.

KAISH Пакет на 12 Месинг Вметнете Гитара Пилешко Главата Knob AMP Ефект покажувачот Knob Злато

KAISH Пакет на 12 Месинг Вметнете Гитара Пилешко Главата Knob AMP Ефект покажувачот Knob Злато

DEN 432.00
DEN 479.52
-10 %

Износ
Во продавницата.


Бренд нови, никогаш не се користат во
Боја : Злато (изработени од пластика)
Големина : 13. Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики на објектот ќе се примени.
Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе одговор во 24 часа.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.35 mm) дијаметар садови
Ние ќе вклучува слободни клуч за да се прилагоди на завртката
12 Гитара Amplifer Копчиња
1 Клуч
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши.
Ова е меѓународен пост од Кина во Светот.2 mm (Дното дијаметар)
Дувачкиот Вметнете со завртки Сет
Се вклопува во 1/4" (6. Ако видите какви било оштетување и/или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни дека испорака човек го прави забелешка на овој штета на испорака приемот. ние ќе го испрати како е можно поскоро откако ќе се плати.00 ќе бидат потребни за испорака. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики од делумната цел која сте ја добиле. Ви благодариме за разбирањето!
Ние го цениме сите бизнис со нашите клиенти, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвездички резултати. Ако имате проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас на прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место!! ние ќе ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро. Повеќето од нашите предмети се испраќаат преку обичните економија Воздух Пост без следење на референца, ако сакате да додадете следење референци за вашиот пакет, дополнителни $4.
Неисправни Цел :
Доколку наредбата сте го добиле има производителот е дефект, ве молиме ни e-mail на слики на неисправни објектот веднаш. Ве молиме проверете ги нашите услови и описи внимателно пред да конкурираат.
Оштетени во Транзит :
Проверете го вашиот пакет(s) пред да го прифатите тоа.
Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку на вашиот Pay Pal превозот адреса. Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.
Недостасува Наредби :
Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш.7 mm (должина) x 19.
Ние брод во 2 работни дена . Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да ја прифати оштетени пакет, тогаш контактирајте со нас веднаш.

За производот

Бренд Име:
KAISH
Тип:
xn

Слични предлози