.

.

Ноктите Гел Мода УВ Гел лак 12 компјутери прекрасен гел лак ув боја primer (1 База Грб + 1 Врвот Грб + 10 Бои )

Ноктите Гел Мода УВ Гел лак 12 компјутери прекрасен гел лак ув боја primer (1 База Грб + 1 Врвот Грб + 10 Бои )

DEN 2558.00
DEN 3120.00
-18 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Количина:
12PCS/МНОГУ
Тип:
Гел За Полски
НЕТО-WT.:
15ml
Број На Модел На:
led&ув гел на ноктите
Состојка:
Смола

Слични предлози