.

.

Гел лак Впие Исклучување Гел За Нокти Салон (10 боја+1 база+1top грб) Прекрасни Бои Гел лак Најдобар Гел полски

Гел лак Впие Исклучување Гел За Нокти Салон (10 боја+1 база+1top грб) Прекрасни Бои Гел лак Најдобар Гел полски

DEN 1771.00
DEN 2160.00
-18 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Количина:
12PCS/МНОГУ
Тип:
Гел За Полски
НЕТО-WT.:
15ml
Состојка:
Смола
Број На Модел На:
Чекор 3 ув гел на ноктите

Слични предлози