.

.

3X Безбедност Новина струен Удар Меур Џвакање гуми за Џвакање Замолчени Трик Шега Смешно Шега

3X Безбедност Новина струен Удар Меур Џвакање гуми за Џвакање Замолчени Трик Шега Смешно Шега

DEN 120.00
DEN 131.04
-8 %

Износ
Во продавницата.

Сосема нов и висок квалитет на играчка. Тоа изгледа како вистински пакет на гуми за џвакање. Им даде на вашите пријатели брза и лесна електричен шок кога ќе стигнат за оваа замолчени се држиме за џвакање. Кога вашето семејство или пријатели обидете се да се повлече овој трик за џвакање, тие ќе добијат unexpecting безопасни електричен шок. 4.Не се препорачува за деца под 14-годишна возраст, возрасни лица над 50 години или лица кои се под било medial услови. 5.Само за забава.Сосема нов и висок квалитет на играчка.
Тоа изгледа како вистински пакет на гуми за џвакање.
Им даде на вашите пријатели брза и лесна електричен шок кога ќе стигнат за оваа замолчени се држиме за џвакање. Кога вашето семејство или пријатели обидете се да се повлече овој трик за џвакање, тие ќе добијат unexpecting безопасни електричен шок.
4.Не се препорачува за деца под 14-годишна возраст, возрасни лица над 50 години или лица кои се под било medial услови.
5.Само за забава.
6.Идеален смешни играчки за било какви трик партија, шега шега прилики.
Ве молиме имајте предвид дека ние не нудиме боја избор.
Овој вид на објект ќе биде искористена и спакувани по случаен избор.
Пакетот вклучува :
3 x Електричен Шок гумите за Џвакање
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За производот

Бренд Име:
MAGICYOYO
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Број На Модел На:
шеги
Пол:
Унисекс

Слични предлози