.

.

Новина Смешни играчки/Venting стискаш декомпресија играчки/Експлозија очи кукли/ноќта на Вештерките Играчки за возрасни бебе играчки за деца/подарок

Новина Смешни играчки/Venting стискаш декомпресија играчки/Експлозија очи кукли/ноќта на Вештерките Играчки за возрасни бебе

DEN 211.00
DEN 239.52
-12 %

Износ
Во продавницата.

Функција : притиснете или за притисок,eys ќе експлозија Со клучните прстен,лесно да се носат Материјал : мека гума Големина : 3.5x3.5x5cm( модел различна големина ќе мало различни.прирачник measuresent може да имаат мала грешка), модел : многу животински ќе случаен испорака(подолу покажуваат само дел) боја : случајни испорака За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со информации за песната.јас само што обезбеди лево кина информации. ако ви требаат информации за песната,ве молиме љубезно одберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот. повеќе делови и играчки,ве молиме vist мојата продавница :

За производот

Број На Модел На:
eba102
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Димензии:
5cm висина
Бренд Име:
yuanmbm
Тема:
Животни
Батеријата:
no
Mfg Серија Број:
Играчка
Материјал:
Гума

Слични предлози