.

.

Acebal Cers мажите секси камшик мода g-стрингови mens ниска половината долна облека мазна мраз свила tanga геј мажите геј долна облека

Acebal Cers мажите секси камшик мода g-стрингови mens ниска половината долна облека мазна мраз свила tanga геј мажите геј долна

DEN 250.00
DEN 277.44
-10 %

Износ
Во продавницата.


Acebal Cers мажите секси камшик мода g-стрингови mens ниска половината долна облека мазна мраз свила tanga геј мажите геј долна облека
Драги пријатели, овој мал двор, Под, ве Молиме имајте во предвид.
Големина на Табелата Половината (cm) S 60 cm ~ 71 cm M 65 cm ~ 76 см, L 70 см ~ 81 cm XL 75 см ~ 86 см XXL 80 см ~ 91 cm answer : ___________________________ Note : Ние имаме различни големина и џеб големина табела број. Ако плаќаат големина во нашите производи и пакување кеси, со различни големини табела имате коментари, ве молиме да ги купите нашите производи. Ако сте задоволни со нашите производи, ве Молиме Дај Ни Вашиот преглед 5 ѕвезди.
über Größe :
M (25-30) zoll (65 cm -76 см )
L (27-32) zoll (70 см-81 см)
XL (29-34) zoll (75 см-86 см)
XXL (31-36) zoll (80 см-91 cm)
Како да се цел
1.Изберете вкупната големина и боја
2.Пополнете ги купите пакет количество - 1 за 1pcs, 2 за 2 парчиња, 3 за 3pcs, 4 за 4pcs итн.
3.Оставете белешка или порака со ставка детали(код,големина,количество) и да ја плати
ако ги плати без leaveing детали или не feekback на нашите распрашува за е-пошта,пратката ќе биде во очекување на
Квалитет
Ние се обидуваме се потрудиме да ви понуди на највисок квалитет и по разумна цена.
Акции
Недостаток за некои одредени ставки ќе се случи повремено поради топла продаде. Би сакале да имаат разбирање за да се реши преку комуникација.
ПРЕВОЗОТ
Ние обезбедуваме international shipping(e Packet /Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ) воздухопловната со следење на број, околу .5– 10 дена (Кина Пост ќе биде побавно)
*Белешки
·Ве молиме да се чита над сите еснаф линија пред цел. Секое плаќање значи и прифаќање за тоа.
·Го ценат, ако може да остави ни повратни информации по добивањето на предмети. Повратните информации се важни за вистински продавачот.
·Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние веруваме дека било разлики може да се реши преку добра комуникација.
· Ние го НЕГУВА СЕКОЈ КУПУВАЧ. Ве молиме не двоумете се да не контактирате за било какви прашања. Ние ќе бидеме повеќе од среќни да присуствуваат на вас.

За производот

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
G-Стрингови & Thongs
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон
Функција:
Плус Големина
Број На Модел На:
Acebal Cers 16
Бренд Име:
Acebal Cers
Декорација:
Никој
Пораст Тип:
низок Пораст
За публиката:
Мажи
Функција:
Лесна .Висока еластичност.Фасцинантен
Стил:
Секси.роман .Пријатна.Повик
Време:
2017 Нови
Име:
Црна / бела / сино/ розова
Специфична големина:
M/L/XL/XXL
Сезоната:
четири сезони општи
Од каде:
Машка долна облека производители
Продавачот Опис:
Вреди да се има, брза акција
Земја на потекло:
Кина

Слични предлози