.

.

секси Гума Vestidos Лето Стил bodycon латекс облека клуб носат големи димензии топла продажба S-XXL Прилагодите Услуга

секси Гума Vestidos Лето Стил bodycon латекс облека клуб носат големи димензии топла продажба S-XXL Прилагодите Услуга

DEN 4521.00
DEN 4758.72
-5 %

Износ
Во продавницата.


-Црна (други бои се исто така достапни). Дебелината на 0.40 мм дебел?високо ниво на флексибилност (0.
Никогаш не ја собори сува, суво чистење или железо вашата облека.
П : Зошто на латекс облека не е сјајна?
A : латекс материјал не е сјајна себе.
-MOQ е 1pc за секој објект, олово време е во 15days.
Чистење
Може да ги гума облека во чиста, млака вода.
-Сите големини се на располагање.Да блесне, ние ви препорачуваме да се користат силиконска основа полски или латекс специјални нафта, како што се "Ерос Bodyglide" или "Ерос Култот Облекување Помош'
П : Зошто на латекс облека мирис?
О : Затоа што латекс облека е залепени со користење на лепак, мирисот е латекс материјали и лепак. Постојат 3 главни методи на подготовка на латекс catsuit за носење.
П : Како да се носат?
A : воопшто латекс облека се дизајнирани да бидат тесни-монтирање.
Модел Шоу
Големина На Табелата
-Како да се измери -Боја Шема
Топла Тренд, топла латекс стил!
Оваа 100% природен латекс catsuit се сече и рачно изработени само за вас. Нанесете тенок слој во внатрешноста на облека и вашата кожа, ако е потребно.
Никогаш не сјај за користење на мебел полски и да се избегне на база на масло масла и креми како овие уништи гума.
Гума лесно можат да бидат означени или искинати со ноктите ако прекумерна сила се користи при влечење на вашата облека.40 мм е оптимално за двете флексибилност и endurability. Тоа ќе биде различен доколку имате потреба други големини или дебелината.
(1) Лесно прашина внатрешноста на облека со talc пред ставање на, бидејќи скитници talc и прашина е многу видливи против гума.Тоа може да се намали по чистењето.
Можеби Ќе Сакате :
Моден жените 2015 секси Гума Vestidos Лето Стил bodycon латекс облека клуб носат големи димензии топла продажба S-XXL!
Оваа латекс облека карактеристики дизајн, кратки ракави,назад патент до половината,што можете повеќе секси. Вие исто така може сакаат да носат еден пар на светлината памучни ракавици за да се избегне било каква штета
Кога се справувате со латекс со голи раце бидете сигурни дека тие се чисти пред да дојдат во контакт со вашата облека. Затоа тие може да биде тешко да се стави на без помош на лубрикант.
Не се фаќа за надворешната површина на вашата облека премногу тешко, или со груба ткаенина, како на сјајни површини може да бидат трајно рбет. Бидете сигурни да ни кажете или оставете порака на вашиот Пол, Висина, Тежина и BWH (Биста, Половината, Колковите) однапред!
(б) Ако преферирате објект ви одговара повеќе совршен, ве молиме да ги мерење себе според сликата ви покажува како да се измери и да се пополни во празно подолу.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Бренд Име:
Zlatameer
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Сезоната:
Пролет
Силуета:
Обвивка
Деколте:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Краток
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
LD075
Тип На Објект:
Носии
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Материјал:
100% природен латекс
боја:
Виолетова
Дебелина:
0.4 mm
Стил:
Се облекуваат
Снабдување Тип:
OEM Услуга
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Слични предлози