.

.

Новиот Летен Фустан жените 2017 тексас Фустан женската мода обичните памучни мулти-џеб рака Sundress Девојка Партија Фустани AIYNAGA

Новиот Летен Фустан жените 2017 тексас Фустан женската мода обичните памучни мулти-џеб рака Sundress Девојка Партија Фустани

DEN 815.00
DEN 958.56
-15 %

Износ
Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница! Специфики : (1cm=0.393 инчи)
Големина S M L XL XXL Биста (cm) / / / / / Length (cm) 78 79 79 80 81 Половината (cm) 84 86 88 90 92
Колковите (cm) 94 96 98 100 102
Материјал
Памук,Полиестер
Боја
Сина
1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 3 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
Pls дозволете 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.
Ви благодариме за вашето разбирање.

За производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
А-Линија
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
6157
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Памук
Бренд Име:
AIYANGA
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Сезоната:
Лето
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Тексас
Стил:
Повик

Слични предлози