.

.

Лето Стил Долг Ракав Чиста Чипка Фустан Дами Двоен Слој Домот На-Линија Бели Фустани Жените Chiffon Фустан Голема Големина

Лето Стил Долг Ракав Чиста Чипка Фустан Дами Двоен Слој Домот На-Линија Бели Фустани Жените Chiffon Фустан Голема Големина

DEN 910.00
DEN 1246.56
-27 %

Износ
Во продавницата.

1. 100% Сосема Нов 2. Материјал : Чипка + Chiffon 3. Материјал на платно ви дава пријатно чувство. 4. Бои за избор : БЕЛА 5. Големина : XS, S, M, L, XL, XXL ве Молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm = 0.394 инчи) НАПОМЕНА : да се споредат детали големини со твое пред да ја купите
Големина/Запис
Облека Должина(cm)
Биста(cm)
Рамо Width(cm)
Sleeve Должина(cm)
XS
-
-
-
-
S
87
96
36
60
М
88
100
37
60.5
L
89
104
38
61
XL
90
108
39
61
XXL
-
-
-
-
Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина. 6. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот isthe исто како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.Специфичен вид преовладува.Ви благодариме!
ABOUTTHE ГОЛЕМИНА : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ. 2.Доколку се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас , ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само. БОЈА РАЗЛИКА : Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики.

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Шупливи Надвор
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Симпатична
Бренд Име:
DULITINA
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
YF15070
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Боја Стил:
Природна Боја
Големина:
S M L XL

Слични предлози