.

.

Година Пролет Лето Жена Облека Тенок Тенка Лак Солидна Боја Едноставно Муслимани Женски Облека Долг Ракав Chiffon Макси Фустан

Година Пролет Лето Жена Облека Тенок Тенка Лак Солидна Боја Едноставно Муслимани Женски Облека Долг Ракав Chiffon Макси

DEN 946.00
DEN 1099.68
-14 %

Износ
Во продавницата.


Драги Пријатели, овој продавница има различни модни стилови на фустани за жени, колку што ќе се пациентот да избира, таму секогаш е соодветен за вас!
Трговија на големо / Цел повеќе да добиете поевтини цени / Долго соработка поевтина цена
Висок квалитет е Нашата обврска! Голема услуга е нашата Мисија!
нашата предност : стабилен квалитет,трајни снабдување,можеме да ви понудиме најдобра цена
100% добра гаранција за квалитет,прифатлива цена,најдобра услуга и брза испорака!
Со нетрпение очекувам да прават долгорочни бизнис со вас, добредојдовте да контактирате со нас!
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите.
2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен.
3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за разбирањето!
Димензии : cm (1cm=0.3 инчи)
М : Биста 100cm, Должина 135cm, Рамо 40cm, Ракав 60cm,
L : Биста 104cm, Должина 145cm, Рамо 41cm, Ракав 61cm,

За производот

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Обвиткан
Sleeve Стил:
Фенер Ракав
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Бохемски
Бренд Име:
GRTXIN
Материјал:
Памук,Полиестер
Сезоната:
Лето
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Pleated
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
WL15070625
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Функција:
Анти-Pilling, Анти-Смалуваат, Брз Сува
Сезоната:
Лето,
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Chiffon

Слични предлози