.

.

Цветни Туту Девојка Се Облекуваат Принцеза Tulle Фустан Деца Свадба Цвет Девојка Фустани Розова Бели Девојки Роденден На Фестивалот Носии

Цветни Туту Девојка Се Облекуваат Принцеза Tulle Фустан Деца Свадба Цвет Девојка Фустани Розова Бели Девојки Роденден На Фестивалот

DEN 1659.00
DEN 1843.20
-10 %

Износ
Во продавницата.


Цветни Туту Девојка Се Облекуваат Принцеза Tulle Фустан Деца Свадба Цвет Девојка Фустани Розова Бели Девојки Роденден На Фестивалот Носии
Pls забелешка : овој фустан не треба обвивка. ако ви треба целосна обвивка , pls кликни тука за да линк :
Материјали : Најлон, Mesh,Tulle
Карактеристики : Tulle Ленти Фустан, Еластичен Градите, ,Нема Надеж
Големина : Одговара За 85-140 CM Висина, Возраст 2 години - 8 години
Повод : Цвет Девојка Свадба, Деверуша,Лица,Настани,Фестивали,Birthday (Роденден), Фотографија, Церемонија,Ноќта На Вештерките, Перформанси
1. Може да се прилагоди на различни големина 2. Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно да се избере вистинската големина; 3. Прирачник за мерење,грешки за 1-3cm, 1inch=2.54 см . 4. Горниот дел е еластична ткаенина и флексибилност е поголем, со големина на градите на нашиот табела големина означени е протегала големина, не рамни мерење
Ако било друга боја е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебна цел. овде за да ги пребарувате сите боја

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Декорација:
Цвеќиња
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Бал
Бренд Име:
принцезата туту
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Voile,Најлон,Spandex,Mesh,Сатен
Вграден Градник:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
девојки фустан
Јака:
Асиметрични
Ткаенина Тип:
tulle
Број На Модел На:
девојка се облекуваат
квалитет:
Висок квалитет
боја:
розова,бела
Стил:
Европски и Американски Стил
Име:
цвет девојка се облекуваат
Повод:
Партија,Свадба,Фестивал,Birthday (Роденден), Фотографија,Церемонија,Матурска, Перформанси
Може да се прилагоди:
Yes(да Може да се направи во различни Бои/Големина)

Слични предлози